O Karlovi. Bez vytáček

Než jsem začal pracovat v RE/MAXu, pracoval jsem jako bankéř v bankovním sektoru. Lidé potřebují a vždy budou potřebovat domov a mým úkolem je provést je celým procesem bez ztráty kytičky; právě proto jsem si vybral RE/MAX, to je světový špička, která má nejen v Chomutově a okolí perfektní vedení a leadership. Protože jsem v minulosti pracoval v jiné realitní kanceláři, můžu porovnávat - přístup ke klientům je v RE/MAX 4 You nesrovnatelně lepší.

Začátky v každém oboru jsou složité a v realitách pro mě byly obzvláště. 1. rok bylo potřeba makat bez viditelných okamžitých výsledků, ale po roce se to pro mě zlomilo a zlepšilo.

Spoluprací s RE/MAX 4you jsem získal skvělé zázemí, lidský přístup, vedení, mentora, ochotné kolegy a nápomocné asistentky, na které se mohu kdykoliv obrátit. Na práci makléře mě nejvíce baví reference od spokojených klientů a radost kupujících z nové nemovitosti. Fascinuje mě model win-win (výhra-výhra), který říká, pokud chci vydělat hodně peněz, musím pomoc spoustě prodávajícím prodat jejich nemovitost a najít mnoho kupujících, kteří s nemovitostí budou spokojení (jinak by ji přeci nekupovali). RE/MAX 4 You doporučuji a navrhuji se podívat na reference a hodnocení našich klientů ZDE, protože ty jsou k nezaplacení.

Proč vsadit zrovna na mě? Mám všechny vlastnosti, které od skvělého realitního makléře očekáváte.

Chcete znát cenu nebo prodat nemovitost? Napište mi!

*
*
*
email: fullname: lname: fname: