O Karlovi. Bez vytáček


Než jsem začal pracovat v RE/MAXu, pracoval jsem jako bankéř v bankovním sektoru. Lidé potřebují a vždy budou potřebovat domov a mým úkolem je provést je celým procesem bez ztráty kytičky; právě proto jsem si vybral reality RE/MAX je světový špička, která má nejen v Chomutově a okolí perfektní vedení a leadership. Protože jsem v minulosti pracoval v jiné realitní kanceláři, můžu porovnávat - přístup ke klientům je v RE/MAX 4 You nesrovnatelně lepší.
Začátky v každém oboru jsou složité a v realitách pro mě byly obzvláště. 1. rok bylo potřeba makat bez viditelných okamžitých výsledků, ale po roce se to pro mě zlomilo a zlepšilo.
Spoluprací s RE/MAX 4you jsem získal skvělé zázemí, lidský přístup, vedení, mentora, ochotné kolegy a nápomocné asistentky, na které se mohu kdykoliv obrátit. Na práci makléře mě nejvíce baví reference od spokojených klientů a radost kupujících z nové nemovitosti. Fascinuje mě model win-win (výhra-výhra), který říká, pokud chci vydělat hodně peněz, musím pomoc spoustě prodávajícím prodat jejich nemovitost a najít mnoho kupujících, kteří s nemovitostí budou spokojení (jinak by ji přeci nekupovali). RE/MAX 4 You doporučuji a navrhuji se podívat na reference a hodnocení našich klientů, protože ty jsou k nezaplacení.


- narodil jsem se v Chomutově, vyrůstal jsem v Jirkově a nyní žiji v Chomutově na Horní Vsi

- v obchodních funkcích jsem od roku 2008

- realitním makléřem ve společnost RE/MAX 4you jsem od roku 2014

- jsem certifikovaný makléř 2. stupně

- stal jsem se skokanem roku v kanceláři RE/MAX 4you za rok 2015

- stal jsem se makléřem měsíce říjen 2016; září 2017; březen 2018; srpen 2018; září 2018; listopad 2018; červen 2019 v kanceláři RE/MAX 4 You

- v roce 2019 jsem začal točit youtube pořad Realitní Poradna 

Ve volném čase se věnuji synovi, sportu, četbě a cestování. Jsem velkým fanouškem fotbalového klubu Arsenal FC.

V roce 2018 jsem se stal sponzorem spolu s kanceláří RE/MAX 4you 4. ročníku charitativního projektu Cesta proti bolesti. 


Takto slavím, když najdu kupujícího na Vaši nemovitost :)