Hodnocení od klientů

RD, Zlonín, Praha východ

prodávající

Mohu jen doporučit, vyšel nám vstříc časově (schůzka i během víkendu), vše probíhalo dle domluvy, je velice flexibilní, vše s námi konzultoval, dával vědět o vývoji situaci, dům byl prodán za předem domluvenou cenu. Pro nás byl poskytnut perfektní servis a ještě jednou díky! 

Byt 2+1, Sídliště, Kovářská

prodávající


Dobrý den chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu Karlu Krupovi za
velice vstřícné a lidské jednání při prodej bytu moc nám pomohl a velice
rychle a k naší veliké spokojenosti vše vyřídil i když to asi nebylo
jednoduché ještě jednou moc děkujeme a přejeme víc takových příjemných lidiček jako je on. Za celou rodinu Vlasta Vidnerová👍 

2+1, Blatenská, Chomutov

prodávající

Spolupráce s panem Karlem Krupou po celou dobu trvání smluvního vztahu byla velmi dobrá. Problematiku řešil s přehledem jako profesionál.

Jako ke klientovi vystupoval vždy vstřícně a slušně.

V Chomutově 17.8.2015 

Oldřich Sieber

3+1, Bezručova, Chomutov

prodávající

Velké díky panu Krupovi za velmi profesionální přístup a maximální snahu domluvit se vždy a na všem. Za dobu prodeje jsme měli možnost poznat několik různých zástupců realitních kanceláří, ale takto profesionální a přitom velmi vstřícný a ochotný byl pouze pan Krupa.

Každému vřele doporučujeme jeho osobu a sami se na něj v případě další koupi nebo prodeje obrátíme.

Bc. Petreková Petra

1+1, SNP, Jirkov

prodávající 
Pan Krupa byl velice milý, profesionální . Vše vysvětlil tak, abych porozuměl. Prodej byl rychlý a bez komplikací. Moc vám děkuji.

2+1, Kundratická, Chomutov

prodávající

Pan Krupa byl velice milý, ochotný a dokázal skvěle propojit profesionální a lidský přístup. Prodej proběhl bleskově a bez jakýchkoliv komplikací. Děkujeme za skvělou spolupráci a pana Krupu rozhodně doporučujeme.

1+1, Haškova, Chomutov

prodávající

Vážený pane Krupo.

Moc Vám děkuji za bezproblémový prodej mého bytu. Vše proběhlo tak, jak jste mne při seznámení informoval. Prodej proběhl tak dobře, že tomu nemohu ani uvěřit. Ještě jednou děkuji Lebedová Zdeňka 

RD, Bernov, Zákoutí

kupující

Měl jsem z předchozích jednání špatné zkušenosti, pan Krupa mi ukázal, že existují i slušní makléři a za to mu děkuji.

2+1, Palackého, Chomutov

prodávající

Pan Karel Krupa má velmi pro-zákaznicky orientovaný přístup a je vždy plný optimismu. Vzhledem k mému pracovnímu vytížení jsme většinu schůzek realizovali mimo běžnou pracovní dobu a pan Krupa mým nestandardním požadavkům vždy vyšel vstříc a nikdy s tím neměl sebemenší problém. Samotná nemovistost byla prodána za férovou cenu a prodej byl realizován bez komplikací. Pana Krupu mohu vzhledem k jeho nasazení jen doporučit!

1+1, Kamenná, Chomutov

prodávající

Dobrý den pane Krupa, ráda bych Vám tímto poděkovala za Vaše služby realitního makléře při prodeji mého bytu v Chomutově. Vše probíhalo naprosto profesionálně a oproti ostatním makleřům, kteří mě oslovili s žádostí o spolupráci, nemáte konkurenci. I přes ne zrovna ideální lokalitu se vám podařilo prodat byt během několika málo měsíců. Pravidelně jste mě informoval o všech krocích a připravil všechny podklady pro převod. Jenom víc takových lidi, jako jste vy, kteří dávají do své práce všechno. Příjemný den! LJ 

3+1, Čechova, Chomutov

kupující / prodávající

Rád bych touto cestou upřímně poděkoval panu Krupovi za zodpovědnost a profesionalitu.
Jako jediný ze všech makléřů různých realitních kanceláří, se kterými jsem se v souvislosti s koupí, nebo prodejem mých nemovitostí za poslední 3 roky setkal, vyhověl mým požadavkům. Vzhledem k mé časové zaneprázdněnosti jsem s povděkem také přijal kompletní a profesionální servis. Na základě mé zkušenosti doporučím pana Karla Krupu a celý tým RE/MAX Chomutov mým kolegům a známým a při další koupi, nebo prodeji se na RE/MAX Chomutov opět obrátím.
Mnoho pracovních úspěchů a dalších spokojených klientů přeje, Karel Majer 

1+1, Palackého, Chomutov

prodávající

Dobrý den pane Krupo,
omlouvám se za opožděnou reakci na Vaši žádost o můj pohled na realizaci prodeje bytu.
Musím říci, že spolupráce s Vámi byla velmi příjemná, vážím si Vaší férovosti. Vždy jste vše hbitě zařídil, poskytoval jste mi dostatek průběžných informací. Co bych možná ocenil, by bylo lepší seznámení s bytem, tedy třeba to, že tam nebyl ten plynoměr. To je i moje chyba, že jsem si toho nevšiml. Nicméně situace je již vyřešena a vše je v pořádku. S nájemnicí, kterou jste mi sehnal, jsem spokojený a v budoucnu se na Vás rád obrátím, až bude potřeba hledat nájemce nového. Vím ale, že jste říkal, že nájmy běžně neděláte, tedy potřeboval bych vědět, jestli se na Vás s tímto obrátit v budoucnu mohu.
Výhledově uvažuji ještě o jednom bytě v Chomutově. Kdybyste měl nějaký pěkný malý byt v centru, resp. na dobré adrese, zrekonstruovaný a za rozumnou cenu, dejte mi prosím vědět.Ať se Vám daří!
S přáním pěkného dne: Jindřich Haišman 

3+1, Březenecká, Chomutov

prodávající

Dobrý den,
děkuji za přání do roku 2016 a samozřejmě Vám přeji také hodně štěstí, zdraví a pracovních úspěchů v novém roce.
Také bych Vám chtěl ještě jednou poděkovat za skvěle odvedenou práci při prodeji našeho bytu. Před Vámi jsem měl možnost řešit prodej bytu s jinými makléři a první co řekli při sdělení ceny, za kterou chci byt prodat bylo, že je to moc a za tuto cenu neprodejné. Vy jste byl první, který do toho šel a dokázal byt prodat, aniž by se prodejní cena jakkoli snižovala. Děkuji Vám za profesionální jednání a ochotu.
Rád Vás doporučim každému, o kom budu vědět, že má zájem koupit či prodat nemovitost.

S pozdravem
Bc. Milan Campr

2+1, Dřínovská, Chomutov

prodávající

Dobrý den z hradu Houska.

Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za spolupráci při prodeji nemovitosti (bytu) v Chomutově, Dřínovské ul. Byli jsme příjemně překvapeni tím, jak věci mohou fungovat. Děkujeme konkrétně panu Krupovi, který vše zajišťoval. Z naší strany maximální spokojenost.
S pozdravem Konopáskovi, kasteláni z Housky. 

byt 2+1, Tomáše ze Štítného, Chomutov

prodávající

jednání makléře bylo profesionální, pro nás srozumitelné.

3+1, Žitná, Klášterec nad Ohří

prodávající

Chtěl bych tímto poděkovat panu Krupovy za profesionální přístup při prodeji mého bytu v Klášterci nad Ohří. Je to opravdu člověk na svém místě a firma může být hrdá na to že takové lidi ve svém kolektivu má. Ještě jednou děkuji pane Krupa.

Očenášek Jaroslav

4+1, Studentská, Jirkov

kupující

Dobrý večer pane Krupa,

chtěli bychom Vám s manželem touto cestou poděkovat za zprostředkování koupě nemovitosti.
Vaše jednání a komunikace byla vždy na profesionální úrovni. Byla s Vámi velice dobrá spolupráce, rádi Vás doporučíme dalším .... Děkujeme!

S pozdravem
Martina a Daniel Tonkovi

2+1, Budovatelů, Kadaň

prodávající

Pane Krupo, děkuji Vám za skvěle odvedenou práci. Za Vaše profesionální a zároveň i lidské jednání s troškou humoru. Nejvíce oceňuji to, že jsem se v průběhu realizace prodeje bytu nemusela starat téměř o nic. Servis od A až do Z. Není co vytknout.
Přeji Vám mnoho pracovních i osobních úspěchů.
Zdeňka Jiráčková 

3+1, Březenecká, Chomutov

kupující

Hodnocení:
Profesionální vystupování a přístup k práci.
Rychlé jednání.
Rychlé řešení našich požadavků.
Maximální spolehlivost.
Skvělá komunikace.
Můžeme jen doporučit.
S pozdravem
Hadrávek Jan, Bílek Tomáš 

3+1, Růžová, Chomutov

kupující

S panem Krupou jsme byly spokojeni, dokazal se vsim poradit a komunikace snim byla na dobre urovni, vzdy kdyz byla potreba jsme se domluvily. Pana Krupu muzeme jen doporucit. 

3+1, Bedřicha Pacholíka, Jirkov

prodávající

Dobrý den. Chtěla bych tímto krátkým emailem poděkovat za služby Re/maxu, zvláště p. Krupovi za ochotu a rychlé vyřízení prodeje bytu. S pozdravem Hana Pašíkovská

1+1, Písečná, Chomutov

prodávající

Super jednání, super makléř!

Robert Pospíšil

3+1, Bezručova, Chomutov

kupující

Velmi milý a vstřícný přístup pana Makléře Krupy. Mohu jen doporučit. Byla jsem s ním velice spokojena. Profesionál jak má být.

RD, Kryštofovy Hamry

prodávající

Vše v naprostém pořádku. Férové jednání a ochota cokoliv řešit. Všem realitního makléře DOPORUCUJI! 

Martina Světlá

2+1, Pod Břízami, Chomutov

prodávající

Velmi děkuji panu Krupovi za profesionální přístup při prodeji družstevního bytu. Oceňuji jeho schopnosti, snahu domluvit se na řešení vzniklých problémů. Vážím si jeho vstřícnosti a ochoty bez ohledu na čas.V případě dalších služeb se rád na p. Krupu opět obrátím. Josef Karásek 

2+1, Příčná, Klášterec nad Ohří

kupující

Dobrý den,spolupráce s vámi byla bezproblémová a byla jsem ze strany kupujícího spokojená ...S pozdravem Surá 

3+1, Kamenná, Chomutov

prodávající

S panem Krupou byla radost jednat :-)

3+1, Spořická, Chomutov

kupující

Se vším jsem byl spokojený.                                                                                                                                                                                 

2+1, Václavská, Chomutov

prodávající

Doporucuji realitniho maklere pana Karla Krupu z REMAX.
Pan Krupa je vzdy k dispozici, vse rad vysvetli a poradi, ale hlavne jedna na rovinu.

Ma nemovitost byla do 11 dnu od podepsani smlouvy v REZERVACI. A od přepisu jsem mela za dva dny penize na ucte! Kdykoliv budu potrebovat nemovitost koupit, prodat nebo se poradit, vzdy vyuziji jeho sluzeb.

Jeste jednou moc dekuji!

                       Ing. Monika Přenosilová

RD Březenec, cena navýšena aukcí

prodávající

Rádi bychom touto cestou poděkovali panu Krupovi za maximální a profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti.Určitě bychom pana Krupu doporučili všem kteří potřebují službu makléře.Pane Krupo ještě jednou velké díky za vaše služby.Richtrovi 

Byt 2+1, 3+1, Jirkov, Chomutov

2x prodávající / kupující

S makléřem panem Karlem Krupou z Chomutova jsem byla nadmíru spokojena. Je to makléř s velkým M a kdykoliv bych opět chtěla využít služeb realitní kanceláře, nebudu váhat se na něj obrátit. Je to spolehlivý makléř s příjemným vystupováním a ochotou. Jsem moc ráda, že jsem na takového makléře narazila. Vše proběhlo na výbornou. Jen tak dále. 

2+1, Pod Břízami, Chomutov

prodávající

Velice kladně hodnotím, super spolupráce. 

2+1, Pod Břízami, Chomutov

kupující

Velice spokojena.

Chata, Kovářská

prodávající

 Vše probíhalo dobře. Dobrá komunikace a domluva. Výhodou pro mne bylo i to, že jsme řešili vše pomocí telefonů a mailů, popř. poštou (bez nutnosti osobních setkání, která by byla vzhledem k vzdálenosti od mého bydliště komplikovaná). 

3+1, Písečná, Chomutov

prodávající

Rádi bychom poděkovali panu Krupovi, za jeho pomoc při prodeji bytu, vstřícné, příjemné a naprosto profesionální jednání. Poradil s nastavením prodejní ceny, aby byl prodej co možná nejrychlejší, vždy měl vše perfektně připravené a byl ochotný ke schůzkám i během víkendu. Samotný prodej a vyřízení smluv bylo také velmi rychlé a spolupráce s úřady skvěle zorganizovaná. Všem jeho služby vřele doporučujeme. 

                                     Lucie Vaňurová

1+1, Jirkovská, Chomutov

prodávající

S obavou obrátit se na realitní kancelář stran prodeje bytu, jsem tak přesto učinil. A musím, říct že lepší rozhodnutí jsem udělat nemohl. Přístup pana Karla Krupy mě příjemně překvapil. Je až k nevíře, že v dnešní době je možno bez problému udělat statisícový obchod. Nevím kdo si můj názor může přečíst, ale všem můžu doporučit tohoto makléře, makléře, kterému věřím. Děkuji Pane Krupo! 

3+1, Matěje Kopeckého, Chomutov

kupující 

Nad rámec domluvených služeb proběhla pomoc v převodu elektroměru a další odborné konzultace. Děkuji. Beníček 

4+1, Hutnická, Chomutov

prodávající

"Prodávala jsem již tři byty, ale s p.Krupou jsem byla velice spokojena. Byt jsem prodala za 14 dní a p. Krupa byl velice akční a obětavý. Ještě jsem se od realitní kanceláře s tak obětavým člověkem nesešla. Vřele ho doporučuji."              Johanesová

1+1, Na Borku, Jirkov

prodávající

Chci poděkovat Karlu Krupovi za velkou pomoc prodeje bytu. Rychlé jednání, super komunikace, velká chvála, vřele vás DOPORUČUJI velké dík za vstřícnost, s pozdravem Dagmar Zimmelová.

Chata, Malinová, Rakovnicko

prodávající

S panem Krupou jsme byli velmi spokojeni. Jeho přístup byl profesionální, zároveň velmi lidský a vstřícný. Pokud bychom chtěli v budoucnu opět využít služeb makléře, s důvěrou se na něj obrátíme.
Štěrbovi z Prahy 

4+1, Zengerova, Chomutov

prodávající

Naprosto profesionální, ale zároveň příjemně lidský přístup k řešení prodeje bytu. Bylo velmi příjemné s panem Krupou komunikovat, vše proběhlo bez jediného problému a v přátelské atmosféře.

Bytový dům, Litvínov

prodávající

Pan Krupa a jeho služby jsou fenomenální.

2+1, U Hačky, Chomutov

kupující

Pan Krupa měl velmi profesionální přístup, oceňuji jeho péči o klienta během koupě a zároveň aktivitu při řešení vzniklých problémů po koupi bytu. 
Tohoto makléře mohu jen doporučit a děkuji za jeho přístup. 

3+1, Na Podlesí, Kadaň

kupující

Výborná domluva, žádné zdržování, příjemné vystupování. 

3+1, Kostnická, Chomutov

kupující

S panem Krupou maximální spokojenost... V životě jsem zažil pár prodejů nemovitostí a obecně realitní makléře nemám moc rád. Avšak u pana Krupy jsem se přesvědčil, že existují i světlé výjimky. 

rodinný dům, Hrušovany u Chomutova

prodávající

Nejsem mediální typ, a proto chci písemnou formou poděkovat panu Karlu Krupovi za prodej našeho domu v Hrušovanech. Patří mu obdiv za velice diplomatické a klidné jednání s ne zrovna jednoduchými povahami. Mohu jen doporučit tohoto realitního makléře a vychválit jeho profesionalitu, přístup a rychlost včetně vyřízení všech písemností souvisejících s prodejem, vše zařídil a my jen podepisovali. Přeji Vám hodně štěstí jak v osobním tak v pracovním životě.

Děkuji, Zdenka Zollpriesterová

2+1, Olšová, Klášterec nad Ohří

prodávající

Vážený pane Krupo,

děkuji Vám za perfektní služby při prodeji bytu po mojí sestře v Klášterci nad Ohří. Spolupráce od samého počátku byla vstřícná, na všechny připomínky jste okamžitě reagoval a ve spolupráci promptně řešil. Koupě proběhla rychle protože byla dobře připravena a prezentována. Jste profesionál na svém místě a mohu Vás dalším klientům realitní kanceláře Re-max 4you pouze doporučit.

S pozdravem Jan Pašek, Přeštická 12, 102 00 Praha 10

3+1, Bezručova, Chomutov

prodávající

Byli jsme naprosto spokojeni. 

několik nemovitostí

prodávající

S panem Karlem Krupou mám dlouholeté zkušenosti. Spolehlivý, čestný, znalý ve svém oboru, flexibilní... děkuji za dosavadní spolupráci.

H. Haasová

3+1, Kostnická, Chomutov

prodávající

Super přístup. 

3+1, Bezručova, Chomutov

kupující

Spolehlivý, příjemná komunikace, snadno k zastižení.

2+1, Kamenný Vrch, Chomutov

prodávající

Všechno papírování vyřídil, prodáno za cenu kterou jsem požadoval, profesionalni přístup, jestli budu ještě něco prodávat, tak určitě dám zase Karlovi.

3+1, Javorová, Most

prodávající

Děkujeme panu Krupovi. Prodej bytu proběhl rychle, za dobrou cenu, bez problému. Je spolehlivý, s profesionálním a zároveň lidským přístupem. Vysvětlí, poradí, vede vás jako lodivod, aby jste propluli přes všechna ta administrativní a organizační úskalí. Všem doporučujeme. Pajecki


Kontakt na spokojené prodávající a kupující klienty jsou k dispozici pro verifikaci, stačí kontaktovat realitního makléře Karla Krupu ;).