6 důvodů, proč prodávat nemovitost s Karlem Krupou

Realitního makléře dnes dělá kdekdo. Trh je nasycený spoustou, zaručeně nejlepších, makléřů, kteří sebejistě prohlašují: JÁ JSEM NEJLEPŠÍ! JÁ VÁM NEMOVITOST PRODÁM DO TÝDNE! MNĚ NIC NEMUSÍTE PODEPISOVAT! a vykřikují další a další nesplnitelné, ale líbivé sliby. Někdy si připadám jako na politickém mítinku, když mi prodávající své zkušenosti sdělují. Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.

Já si nyní troufnu zmínit 6 důvodů, proč je nejlepší prodávat nemovitost se mnou a podložím to důkazy. Nebudu zmiňovat: profesionální nafocení, zajištění hypotéky pro zájemce, placenou inzerci a další podobné samozřejmosti. Zní to fér? OK, tak pojďme na to!


1. Videoprohlídky

Video je v dnešní uspěchané době mnohem lákavější než fotografie. Přesto, že mám fotografie kvalitní a často slýchávám: "Na fotkách ten dům vypadal o dost líp než ve skutečnosti", v dnešní době jsou inzeráty s pěknými fotkami samozřejmostí.

Já však poskytuji na nemovitosti, které si to zaslouží VIDEOPROHLÍDKY! Proč virtuální prohlídky? Protože prodají Vaši nemovitost lépe!                                                                                                                                                                                                                                       viz. Videoprohlídky


2. Bezpečí

Setkávám se s lidmi, kteří bezpečnost celé transakce podceňují a k celému prodeji přistupují jako k prodeji jízdního kola. Bez smlouvy, bez předem daných podmínek, bez uložení peněz na bezpečné místo, atd.

Vím, že Vy takto nehazardujete. Pokud se rozhodnete prodávat se mnou, máte klíčovou jistotu. Vše proběhne v rámci zákonných povinností a Vy dostanete zaručeně své peníze v předem sjednané výši a včas! Proč uvádím tento bod jako klíčovou konkurenční výhodu? Protože znám několik případů, kdy člověk prodával sám, nebo dokonce s realitní kanceláří a nakonec bylo vše úplně jinak, než se obě strany na začátku ÚSTNĚ dohodly. U nás je vše písemně dokladováno!                                                                                                                                                     viz. Služby


3. RE/MAX

RE/MAX prodává nejvíc nemovitostí na světě. TEČKA.

Server www.re-max.cz patří mezi nejnavštěvovanější realitní servery (inzerujeme na TOP 4 nejnavštěvovanějších serverech v ČR)! Kde jinde nabízet nemovitost než u RE/MAXu???


4. Aukce

Pokud budeme mít na Vaši nemovitosti více vážných zájemců, nebudeme vybírat podle sympatií nebo antipatií, ale jednoduše, kdo nabídne v elektronické tajné aukci víc, ten kupuje. 

Vážný zájemce je spokojený, že najde nový domov a Vy máte více peněz, než jste původně očekávali. Detaily naleznete v článku : aukce.


5. Hodnocení

Kupovali jste něco na internetu? Hledáte reference a zkušenosti lidí, kteří koupili produkt před Vámi, mám pravdu? Já sám, jsem takto pořizoval mobil.

Posuďte sami, na základě hodnocení mých klientů, jestli jsem "seriózní značka" pro prodej Vaší nemovitosti.

Další klíčová věc pro prodej Vaší nemovitosti jsou mé zkušenosti s prodejem. Prodal jsem desítky nemovitostí ve Vaší oblasti! Podívejte se na mapu všech prodaných nemovitostí naší kanceláře RE/MAX 4you.


6. Férovost

Svět obchodu je drsné místo, kde se chodí přes mrtvoly a je třeba mít ostré lokty. S tímto tvrzením se v žádném případě neztotožním. Řídím se heslem: Chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se oni chovali k Tobě!

To však neznamená, že se nebudu "bít" za zájmy prodávajícího. Naopak musím, protože mám s prodávajícím smlouvu o prodeji, kterou musím dodržovat. Ovšem vždy jednám férovým způsobem. Mám jednu tvář a jedno jméno po zbytek života a toho jsem si plně vědom.