Prodejte nemovitost pomocí aukce


Chcete prodat transparentně, za nejvyšší možnou cenu na trhu a za nejlepších možných podmínek? Jak? VYUŽIJTE MOŽNOSTI SLUŽBY AUKCE!

Makléři RE/MAX po celé ČR mohou využít způsob prodeje Vaší nemovitosti formou aukce nemovitosti. Ta má pro klienta 3 základní výhody:

NEJVYŠŠÍ MOŽNÁ CENA PRO PRODÁVAJÍCÍHO - každý zájemce může podat v listinné podobě kanceláři RE/MAX nebo elektronicky přes aukční systém svou nabídku a kupujícím se stane zájemce s nejvyšší nabídkovou cenou.

TRANSPARENTNOST -  vše se koná dle pravidel aukce. Mechanismus této jedinečné služby připravil RE/MAX spolu s advokáty.

BEZ STAROSTÍ PRODÁVAJÍCÍHO - veškerý servis a aukce je v rukou společnosti RE/MAX a prodávající se může těšit na nejvyšší možnou prodejní cenu.


Nabídku zájemce může podat v listinné podobě kanceláři RE/MAX nebo elektronicky přes aukční systém u příslušné nemovitosti.

Kancelář RE/MAX 4 you má zkušenosti s aukcemi a zde jsou 3 příklady nemovitostí, které makléři prodali za vyšší cenu, než byla cena původní: 

Chalupa, Vejprty:

- původní cena 650 000,- Kč

cena získaná pomocí aukce 800 000,- Kč


RD, Louny, ul. Platanova:

- původní cena 2 800 000,- Kč

- cena získaná pomocí aukce 3 100 000,- Kč


Pozemek, Slavětín:

- původní cena 630 000,-

- cena získaná pomocí aukce 700 000,- Kč


Kdy je vhodné použít aukci pro prodej Vaší nemovitosti?

RE/MAX udělá pro Vaši nemovitost aukci, nicméně je zřejmé, že tento nástroj použije jen v případě více zájemců. Pokud máme pouze jednoho vážného zájemce, nebudeme prodej zdržovat čekáním na dalšího a pomocí našich exkluzivních služeb viz zde nemovitost prodáme. 

Více informací, nejen ohledně aukcí, získáte při osobní schůzce. Proto mne neváhejte s důvěrou kontaktovat!

PRODEJTE VAŠI NEMOVITOST S REALITNÍM ODBORNÍKEM KARLEM KRUPOU!

autor: Karel Krupa